Sposoby na powiększenie ust

Pełne, piękne usta to atut wielu kobiet i marzenie jeszcze większej części. Okazuje się, że nie każdy może cieszyć się takimi darami natury. Trzeba sobie więc jakoś radzić. Sposobów jest bardzo wiele. Na początku jednak należy zastanowić się, czy w rzeczywistości stanowi to dla nas problem i w jaki sposób chcemy mu pomóc. Oczywiście chodzi o to, aby zdecydować się na jedną z dwóch najważniejszych kategorii: zmiana inwazyjna lub nieinwazyjna.

  • Na samym początku rozważań nad powiększaniem ust dobrze jest jednak skierować się ku drugiej opcji. Sposobów jest naprawdę wiele. Świetnym przykładem są pomadki lub błyszczyki, które w swoim składzie mają czynniki pobudzające usta, sprawiając przy tym, że delikatnie puchną. W efekcie są po prostu większe, pełniejsze, a nawet bardziej czerwonawe.

    Kosmetyki takie wykorzystują m.in. dobrodziejstwa ostrych przypraw, np. chili. Drugim sposobem jest wykonanie makijażu ust. Istnieje bardzo wiele trików, dzięki którym można je ładnie wypełnić. Jednym z nich jest wykonanie całego procesu, czyli potraktowanie konturu ust kosmetykiem jakim jest konturówka, wychodząc lekko poza granice. To sprawi, że będą wydawały się większe;

  • Opcja numer dwa to podejście inwazyjne. Chodzi o to, że decydujemy się już na zabieg kosmetyczny. Jest wiele sposobów, np.

    kwas hialuronowy, tłuszcz własny, kolagen, botoks. Takie substancje wstrzykuje się w okolice ust, powtarzając czynność cyklicznie, dzięki czemu wyraźnie zdobędą objętość. Nie mniej jednak wiele kobiet rezygnuje z takiej możliwości, ponieważ efekty są bardzo sztuczne. Co więcej, niektóre rozwiązania takie jak botoks mogą w późniejszym czasie wpłynąć na kształt ust, co odbije się na ogólnym wyglądzie i niestety samopoczuciu klientek. Zabieg należy powtarzać, co nie jest również zbyt tanie i komfortowe.Wypełniacz jest bowiem podawany w formie zastrzyków.

Zanim więc zdecydujemy się na jakąkolwiek formę powiększania ust, należy skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie. Pamiętajmy, że nie ma czegoś takiego jak brak urody. Każdy ją ma. Współcześnie dzięki szeregowi kosmetyków i kosmetycznych trików możemy jej po prostu pomóc się obudzić!.