Idealny manicure na Sylwestra

Zima to bardzo szczególny czas. Przez niektórych uwielbiany, przez innych znienawidzony. Nie gra to jednak żadnej roli w kwestii stylizacji paznokci. W lato dla porównania, rzadziej myśli się o dbaniu o dłonie. Słońce robi swoje – wystarczy piękna opalenizna, pastelowy różowy lakier i mamy wszystko z głowy. Ludzie bardziej dbają o to, żeby czuć się swobodnie.

Bowiem mają więcej czasu, pojawiają się wakacje, wolne dni, spędzanie chwil ze znajomymi, na biwakach, nad jeziorem. Kto w takim momencie pamiętałby o idealnym manicure? Problem przychodzi jednak w okresie zimowym, gdzie pojawia się wiele okazji do świętowania. Jedną z nich są oczywiście święta, gdzie spotykamy się z niektórymi nawet po roku nieobecności w danym miejscu. Chcemy więc wypaść dobrze. Kobiety umawiają się na wizyty u kosmetyczek, wymyślają najróżniejsze stylizacje paznokci, dzięki czemu czują się po prostu piękniejsze. Kolejnym okresem do świętowania staje się lubiany przez większość – Sylwester.

Tutaj pojawia się wiele wariacji i można pozwolić sobie na więcej. W końcu to jedyny tak wyjątkowy dzień w roku. W jaki sposób osiągnąć idealny manicure na Sylwestra? Wszystko oczywiście zależy od indywidualnych upodobań. Jedne kobiety lubią zaszaleć, inne nie chcą się zbytnio wyróżniać. Słowo ,,idealny’’ jest więc bardzo względne. Jedno jest pewne.

Manicure musi być wykonany z niesamowitą precyzją i ze smakiem. Opisując stylizację paznokci na sylwestra można z pewnością pokusić się o zahaczenie o kolory. Tutaj królują czerwienie, fiolety, czernie oraz standardowe rozwiązania typu manicure francuski. Należy wspomnieć, że szczególnie w tym okresie, kosmetyczki zacierają ręce, poszukując wielu nowych ozdobników, typu cekiny, niestandardowe lakiery, dżety, itd. Dobrze jest mimo wszystko pamiętać, że w tym dniu nie ma ograniczeń. Nie ma co martwić się o przesadę, oczywiście jeśli wykonana jest ona ze smakiem.

Nie bez powodu sylwester kojarzy się z okresem błyszczących sukienek, dekoracyjnych masek, bogato zdobionej biżuterii i szaleńczo wysokich szpilek.