Do jakiej urody pasują pomadki perłowe

Typów urody jest w rzeczywistości kilka, choć te same dzielą się na kolejne wariacje. Każdy typ urody można przypasować do konkretnych kosmetyków, ich odcieni, a także formuły. Jak się okazuje, najbardziej popularne jest dokonywanie wyboru pomiędzy pomadkami. Pomadki perłowe to produkty, których jak sama nazwa wskazuje – mienią się. Pytanie: kto powinien z nich korzystać? Wiadomo bowiem, że od kilku dobrych lat kreuje się trend, który wręcz zapomina o rozwiązaniach błyszczących. Stale jednak można znaleźć reklamy oraz celebrytki, które z takich rozwiązań korzystają. Nie mniej jednak, należy zdawać sobie sprawę z tego, dla kogo w istocie dedykowana jest taka pomadka. Znawcy w dziedzinie kosmetologii tłumnie twierdzą, że idealnym typem urody dla pomadek perłowych są posiadaczki chłodnego lata. Nic bardziej złudnego, jeśli na lato przychodzą nam ciepłe, opalone barwy. Bowiem kosmetyki i nazwy typów urody rządzą się swoimi prawami.

Jak się okazuje – chłodna uroda typu lato to po prostu chłodne odcienie. Być może błędnie jest to nazwane, choć w rzeczywistości tak właśnie definiuje się kobiety, cieszące się tego typu odcieniem skóry. Można by zadawać sobie pytanie, dlaczego to właśnie chłodne lato pasuje do perłowych pomadek. Na odpowiedź i argumentację można podać najbardziej znane przykłady z filmów, gdzie bohaterki w zimowej scenerii mają podkreślone usta bardzo ciemnymi kolorami, a te w efekcie jeszcze połyskują. Nie ma konkretnego rozwiązania, które definiowałoby dlaczego właśnie tak jest. Po prostu, chłodna, letnia cera lubi ciemne kolory i ze sobą współgra. Barwy ust powinny być: ciemnobordowe, fioletowe, jasnofioletowe oraz bordowe. Z pewnością w tym wypadku rezygnuje się z ciepłych odcieni, ponieważ efekt może być nawet komiczny. Warto też wspomnieć, że perłowe pomadki dobrze czują się w towarzystwie kobiet, na których twarzach latem rysują się urocze piegi. Kolory oczu takich pań to szczególnie szarości, brązy lub ciemne niebieskości.

Chodzi głównie o stworzenie kontrastu, który da w efekcie naprawdę świetny wygląd.