Błyszczyki, które powiększają usta

Pełne, soczyste usta to marzenie każdej kobiety i mężczyzn pewnie też, dlatego ta pierwsza grupa dąży do ich posiadania. Jest jednak jeden znaczny problem. Nie wszystkie reprezentantki płci pięknej mogą cieszyć się takim darem natury. Jak się okazuje, bardzo znaczna część kobiet nie ma pełnych ust i musi sobie z tym jakoś radzić. Rada numer jeden to – nie załamywać się! Współczesna kosmetologia i rynek kosmetyków tak prężnie działa, że może zdziałać cuda. Trzeba jednak wiedzieć jakie produkty wybrać oraz w jaki sposób się malować. Samych pomysłów jest bardzo wiele:

  • Pierwszym i najbardziej popularnym są błyszczyki.

    Skierowane są raczej do bardzo szerokiej grupy odbiorców, choć w ostatnich czasach rysuje się trend odmładniania grupy docelowej. Współcześnie błyszczące wykończenie jest raczej zastępowane matowymi odpowiednikami. Nie oznacza to jednak, ze błyszczyki całkowicie zniknęły z rynku. Co więcej, jest ich bardzo dużo i pewnie będzie coraz więcej, ponieważ rośnie zainteresowanie, a społeczeństwo ciągle szuka nowych rozwiązań. W jaki sposób mogą one sprawiać, że usta będą powiększone? Otóż nie ma nic prostszego. Producenci dodają do swoich produktów tajne składniki, przez które usta delikatnie puchną, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nabierają objętości, są pełniejsze.

    Takimi składnikami są chociażby przyprawy z grupy ostrzejszych, np. chili lub pieprz;

  • Błyszczyki powiększające usta to oczywiście świetne rozwiązanie, ale nie byłoby takie, gdyby nie fakt, że trzeba umiejętnie ich używać. Wcześniejsza pielęgnacja ust jest bardzo ważna. Bowiem powiększanie spierzchniętych warg, które pokryte są warstwą martwego naskórka nie może być w efekcie ładne i estetyczne. Dobrze więc jest pamiętać o podstawach, a nie od razu porywać się na efekty.

Wszystkie kobiety powinny pamiętać jednak, że są piękne, a kosmetyki mają na celu podkreślać ich urodę, a nie ją zmieniać. Oprócz błyszczyków można zastosować konturówki w kolorze nude, dzięki którym powiększymy optycznie granicę ust.